Nasilen vlom v bencinski servis. Kaj so odnesli?

Policisti preiskujejo vlom v bencinski servis na območju Škofje Loke. Po do zdaj znanih podatkih je vlomilec odnesel večjo količino cigaret.
Oglaševanje
Škofjeloški policisti so bili danes ponoči obveščeni o vlomu v bencinski servis. Po podatkih, s katerimi razpolagajo, je storilec nasilno vstopil v notranjost bencinskega servisa in odnesel večjo količino cigaret. Policisti o dejanju zbirajo obvestila in bodo o vseh ugotovitvah obveščali pristojno državno tožilstvo.
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Sodeluj v razpravi ali preberi komentarje
Oglaševanje
Najbolj brano
Oglaševanje
Oglaševanje